NORMSAN'DA KALİTE

NORMSAN müşterilerine yüksek kalitede alüminyum ve zamak parçalar üretmektedir. Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Sertifikasına sahiptir.

İlk numune gönderimden önce proses arıza modu ve etki analizi (PFMEA) ve kaliteli ürün geliştirmeyi amaçlayan titiz bir ürün kalite planlama sistemini uygulamaktayız.

Kritik ve hassas ürünlerde SPC, Cpk, Ppk uygulamaları ile proseslerde kalite kontrol altında tutulmaktadır. Sahip olduğumuz spektrometre cihazı ile hammadde alüminyum ve zamak alaşımlarının kontrolü güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Numune parlatma cihazı ve metal mikroskobu sayesinde döküm iç kalitesi ve malzeme yapılarını inceleme imkanına sahibiz.

KALİTE LABORATUVARI

Yüksek kaliteli döküm üretimi, deneyimli ve bilgili bir kalite kontrol departmanının özverisini gerektirir. NORMSAN bu hedefe ulaşmak için şirket kalite kontrol teknisyenlerinin süreç kontrollerini yerine getirebilmelerine yönelik önemli laboratuvar yatırımları yapmaya devam etmektedir.

NORMSAN' nın kalite kontrol teknisyenleri; üretim ortamlarında bulunan muayene / değerlendirme ekipmanlarının normal tamamlayıcısı olarak en yüksek kalitede üretim sağlamak için spektrometre, metal mikroskobu, profil projeksiyon cihazı, sızdırmazlık cihazı, yüzey pürüzlülük ölçüm cihazı, sertlik ölçüm cihazı vb. kullanmaktadırlar.

Kalite Laboratuvarı
Spektrometre
Yüzey Pürüzlülük Ölçüm Cihazı
Numune Parlatma Cihazı
Metal Mikroskobu
Profil Projeksiyon Cihazı
Granit Pleyt
Sertlik Ölçüm Cihazı
Sızdırmazlık Test Cihazı
İstanbul Anadolu Yakası
Org. San. Bölgesi Gazi Bulvarı
No:47 34953 Aydınlı
TUZLA / İSTANBUL
Yol Tarifi